pokój-zagadek

Jak zorganizować wieczór kawalerski? Zarezerwuj pokój zagadek

Wieczór kawalerski to jedna z najważniejszych imprez w życiu każdego faceta, bo spędzona w gronie tylko i wyłącznie jego kolegów i kończąca pewien ważny etap w jego życiu. Trzeba trochę powspominać, poświętować i powspierać kumpla, który już za chwilę założy obrączkę. Co zrobić jednak, żeby ten wieczór nie skończył się jak zawsze i pozostał na długo w pamięci Pana Młodego i jego kolegów? Czy warto pójść na tzw. spontan, czy może lepiej coś zorganizować i przemyśleć?

Pomysł na wieczór kawalerski

Jedną z propozycji wartych polecenia, która z pewnością nie należy do nieprzemyślanych rozrywek, jest pokój zagadek. Czemu jest to idealna propozycja na wieczór kawalerski? Bo daje możliwość zabawy, jak również włącza w nią pewien element gry i rywalizacji, który przecież tak kochają mężczyźni. Na czym to polega? Grupa osób zostaje zamknięta w pokoju, z którego może się wydostać w ciągu określonego czasu. Zadaniem uczestników zabawy jest wydostanie się z pokoju zanim zegar wybije ostatnie sekundy. Kątem oka wygląda to trochę jak potyczki Indiana Jones’a pośród niezliczonych zagadek, symboli i znaków zapytania, jakie spotyka na każdym kroku swojej przygody.

Historia escape roomu

Skąd idea pokoju zagadek? Idea tego pomysłu narodziła się w Dolinie Krzemowej. Informatycy zainspirowani książkami Agathy Christie zaprogramowali wirtualne pokoje, z których trzeba było się wydostać, uciekając niczym z planu akcji filmu sensacyjnego. Później tę ideę pomysłu inkorporowali Japończycy, tworząc pokoje zagadek z życia wzięte i tak pomysł gry w zaskakującym tempie rozprzestrzenił się na inne kraje. W Polsce dotarł już do kilku większych miast, w których prym wiedzie oczywiście stolica.

Fajne historię o przygodach w escape roomie są na https://opowiadania-erotyczne.pl/

Pokój zagadek to świetny sposób na niestandardowe spędzenie wolnego czasu. W momencie, gdy drzwi zamykają się i słychać przekręcanie klucza, zegar zaczyna odliczać bezlitośnie minuty i sekundy. Już sam fakt, że goni nas czas, dostarcza nam zastrzyku adrenaliny. Bo, co będzie, jeśli nie zdążymy połapać się w tych wszystkich zagadkach? Nie pozostaje nic innego, jak położenie wszystkich rąk na pokład i wspólne działanie.

Czy pokój zagadek to dobry pomysł na wieczór kawalerski?

Drodzy Panowie, być może już dawno nigdzie razem nie pojechaliście albo nie mieliście okazji wspólnie działać. Tutaj znajdziecie taką możliwość. Przenieście się na godzinę w świat przygody, w której będziecie mogli się poczuć jak prawdziwi bohaterowie.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *