małe-mieszkanie-meble

Masz niewielkie mieszkanie? Te meble powinny Cię zainteresować?

Małe mieszkanie – mały problem, duże mieszkanie – duży problem? Nic bardziej mylnego. W rzeczywistości niestety jest zupełnie odwrotnie. To posiadacze mniejszych mieszkań mają zazwyczaj duży problem z urządzeniem wnętrz w wymarzony sposób. W takim przypadku zazwyczaj trzeba iść na kompromisy i wybierać meble maksymalnie funkcjonalne. W dzisiejszym artykule wraz z serwisem meb24.pl przygotowaliśmy listę mebli, które idealnie nadają się do niewielkich mieszkań.

1.Stoły rozkładane

Impreza, przyjazd rodziny a może nieoczekiwani goście? Z wielofunkcyjnym stołem rozkładanym dasz sobie z tym radę, a po wszystkim wygodnie złożysz go i na nowo zyskasz dużą przestrzeń w pokoju bądź kuchni.

2.Krzesła składane

Funkcjonalność składanych krzeseł nie budzi żadnych wątpliwości. Dzięki najnowocześniejszej technologii mają taką samą wygodę jak tradycyjne krzesła. Krzesła składane są idealne do codziennego użytku, ale także wygodne i oryginalne rozwiązanie na wypadek niespodziewanego przyjazdu gości.

3.Szuflady i pudełka

Dno łóżka lub sofy zawsze ma dużo wolnego miejsca. Dlaczego więc go nie wykorzystać? Szuflady i pudełka do przechowywania to jedne z najlepszych opcji przechowywania i oszczędzania cennego miejsca w mieszkaniu. Służą jako wszechstronny organizer do przechowywania pościeli, odzieży sezonowej, dokumentów, czasopism, biżuterii i nie tylko.

4.Pufy

Pufy to nieoceniony element każdego mieszkania, nie tylko tego z małym metrażem. Są lekkie, wygodne, ładne ale ich główna zaletą jest mobilność. Można je przenosić w dowolne miejsce i korzystać z nich na wiele różnych sposobów.

5.Wieszaki na ubrania

Trudno wyobrazić sobie przedpokój bez miejsca do zawieszenia odzieży wierzchniej. Wieszaki na ubrania są doskonałym wyborem do tego celu, ponieważ zajmują bardzo mało miejsca.

6. Półki ścienne

Zgrabne i lekkie półeczki wiszące na ścianie nie tylko dają możliwość trzymania różnych rzeczy, ale również nadają mieszkaniu fantastycznego wyglądu. Można je wykorzystać zarówno w kuchni jak i pokoju czy łazience. Są one wręcz niezbędne w mieszkaniach o małym metrażu.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *